Інтерфакс-Україна
16:24 02.05.2024

У Мукачеві відкрили Центр рекрутингу української армії

1 хв читати
У Мукачеві відкрили Центр рекрутингу української армії

У Мукачеві Закарпатської області відкрили 20-й в Україні Центр рекрутингу української армії.

Як повідомляє Мукачівська міська рада, Центр розташований у приміщенні ЦНАПу за адресою: площа Духновича, 2. Графік роботи центру: з понеділка до четверга з 8:00 до 18:00, у п'ятницю з 8:00 до 15:00, у суботу з 9:00 до 15:00.

Для зв'язку з центром слід скористатися номером телефону +38 050 372 30 00. Електронна пошта: [email protected]

"У рекрутингових центрах не видають повісток, тут громадяни можуть отримати інформаційно-консультаційні послуги стосовно служби в Збройних силах та, за бажанням, зареєструватися на службу у військову частину та посаду за своїм вибором. Центр також надає інформацію про вакансії у Збройних силах України, Національній гвардії та Державній прикордонній службі України", - йдеться в повідомленні у фейсбуці.

Центр рекрутингу української армії в Мукачеві - це частина мережі центрів, яку створює Міністерство оборони України у співпраці з місцевими органами самоврядування та місцевою владою.

Для отримання додаткової інформації про вакансії в Силах оборони можна відвідати сайт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, 7 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА