Інтерфакс-Україна
19:48 26.04.2024

Глави МЗС України та Іспанії обговорили кроки щодо посилення української протиповітряної оборони

1 хв читати
Глави МЗС України та Іспанії обговорили кроки щодо посилення української протиповітряної оборони

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив у телефонній розмові з міністром закордонних справ Королівства Іспанія Хосе Мануелем Альбаресом Буено подальшу військову допомогу і кроки для посилення протиповітряної оборони України.

"Я провів розмову з моїм іспанським другом Хосе Мануелем Альбаресом Буено, під час якої подякував Іспанії за її послідовну допомогу Україні. Ми обговорили подальшу військову допомогу і кроки для посилення протиповітряної оборони України. Я подякував Хосе Мануелю за всі його зусилля, спрямовані на згуртування міжнародної підтримки Формули миру України", - зазначив глава МЗС України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на укладання договору з Болгарією про купівлю обладнання для ХАЕС-3,4 – глава Міненерго

На заході і півночі України на вихідних дощі, місцями з мокрим снігом

Швеція надає 100 мільйонів шведських крон Українському Червоному Хресту

Міносвіти, Мінсоцполітики і Мінкультури все ще не запустили роботу кадрових резервів для роботи на деокупованих територіях

Сибіга: Зараз час на дипломатію, але вона має опиратися на міцну українську армію

У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА

Генпрокуратура Молдови домоглася затримання у Великій Британії олігарха Платона

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

Зеленський відзначив держнагородами більше 300 воїнів

Глава МЗС Австрії: Наші компанії могли б зробити значний внесок у відбудову України, незабаром до Києва вирушить бізнес-делегація

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА