Інтерфакс-Україна
15:13 23.04.2024

ВР звільнила сімох членів Рахункової палати - нардеп

1 хв читати
ВР звільнила сімох членів Рахункової палати - нардеп

Верховна Рада звільнила сімох членів Рахункової палати у зв'язку із закінченням термінів їх повноважень, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Парламент звільнив сімох членів Рахункової палати, у кого закінчився строк повноважень 15 березня 2024 року", - написав Железняк у телеграмі.

За його словами, звільнення членів Рахункової палати підтримали 264 народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок.

Звільнено Віктора Богуна, Андрія Дідика, Василя Невідомого, Ірину Іванову, Огня Цезаря, Ігоря Яремчука та Андрія Майснера. Останній обіймав також посаду заступника голови Рахункової палати.

Згідно із законодавством, термін повноважень членів Рахункової палати становить шість років, а одна й та сама особа не може обіймати таку посаду більше ніж два терміни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожих обстрілів Харківщини постраждали 4 мирних мешканці - ОВА

Сибіга наступним тижнем відвідає Індію, де прийме участь в крупному геополітичному форумі Raisina Dialogue

Генштаб ЗСУ: Гнатова призначено з метою покращення якості управління військами

Начальником Генерального штабу ЗСУ призначено генерал-майора Гнатова - Умєров

Зеленський призначив Гнатова начальником Генерального штабу Збройних Сил України

Сибіга прийме участь у засіданні Ради ЄС із закордонних справ

Генштаб ЗСУ: станом на 16:00 зафіксовано 64 бойових зіткнення, противник активний на покровському, куп'янському та курському напрямках

Міжнародний аеропорт "Львів" можуть відкрити наприкінці весни – гендиректорка

Віткофф: Трамп, імовірно, поговорить із Путіним на тижні – ЗМІ

ППО збили понад 850 засобів повітряного нападу противника за тиждень

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА