Інтерфакс-Україна
11:44 19.04.2024

Прем'єр Польщі закликав фермерів припинити блокування українського кордону

1 хв читати
Прем'єр Польщі закликав фермерів припинити блокування українського кордону

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск закликав польських фермерів, які страйкують, припинити блокування українсько-польських прикордонних переходів незалежно від причин протестів, повідомляє polskieradio.

"Ми не можемо жодним чином завдати шкоди Україні в ситуації, коли вирішується доля війни", - наголосив Туск.

Прем'єр-міністр після саміту Європейської ради в Брюсселі заявив про вкрай складну ситуацію, в якій опинилася Україна після останньої серії російських бомбардувань. За його словами, найближчий час може виявитися вирішальним для долі цієї війни.

"Хочу звернутися до всіх без винятку в Польщі не робити нічого, що може зашкодити Україні. Ми матимемо ухвалити рішення, які захистять польський кордон і прикордонні переходи", - сказав Туск.

Він нагадав, що прикордонні пункти, згідно з останнім рішенням уряду, мають статус критичної інфраструктури, і додав, що уряд готовий надавати різні форми допомоги тим, хто втратив (частину своїх доходів - ІФ-У) не з власної вини.

"Я розраховую на рефлексію і відмову від такої форми протесту", - наголосив Туск.

Він додав, що державні служби працюватимуть над розчищенням пунктів пропуску. Водночас глава уряду впевнений, що в цьому разі не будуть потрібні прямі заходи примусу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 передбачає 298,8 млрд грн фінансування на освіту і науку

Необхідно відновити обов’язкові конкурси на керівників закладів освіти там, де дозволяє безпекова ситуація, - освітній омбудсмен

Окупанти розстріляли українського військовополоненого у Свято-Покровському Донецької області - DeepState

ПС ЗСУ: Зафіксовано влучання 57 ворожих БпЛА у 13 локаціях минулої ночі

Удари РФ по енергетиці залишили без світла споживачів в чотирьох областях – Міненерго

Обшуки проходять у нардепа Скороход, НАБУ заявило про викриття злочинної групи

Держкомтелерадіо додало 6 книжок до переліку антиукраїнських видань у листопаді

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА