Інтерфакс-Україна
11:24 23.11.2024

Держприкордонслужба України підтвердила блокування поляками ПП "Медика-Шегині"

1 хв читати
Держприкордонслужба України підтвердила блокування поляками ПП "Медика-Шегині"

Польські мітингувальники почали блокування пункту пропуску "Медика-Шегині" в суботу о 10.00, підтвердила Держприкордонслужба України.

"За попередньою інформацією, акція триватиме 48 годин із можливим продовженням", - ідеться в повідомленні Держприкордонслужби в телеграм-каналі.

За їхніми даними, наразі скупчення вантажівок перед пунктом пропуску на виїзд з України не спостерігається. На в'їзд в Україну перебуває близько 150 вантажівок.

"Нагадаємо, на в'їзд до Польщі не пропускатимуть транспортні засоби вагою понад 3,5 тонни. На виїзд із Польщі пропускатимуть по одній вантажівці на годину. Обмеження не стосуватимуться легкових автомобілів та автобусів", - зазначили в Держприкордонслужбі.

Раніше про блокаду вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині" написали польські ЗМІ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У найближчі дві доби в Україні потеплішає, переважно без опадів

Опитані у "Києві Цифровому" підтримали перейменування 10 вулиць

Мінкультури: Через війну втрати людського потенціалу у сфері культури сягають 20–30%

Міносвіти оновило ліцензійні обсяги у сфері вищої освіти

Кабмін затвердив механізм фінансування розширеного переліку безоплатних медпослуг ветеранам на рівні первинної меддопомоги

УЧХ розгорнув пункт допомоги для постраждалих від російської атаки БпЛА в Києві

Представники України на "Євробаченні-2025" Ziferblat не отримали візу до Великої Британії і скасували виступ у Манчестері

Зеленський ввів у дію санкції проти ексголови Нацбанку Арбузова, екснардепа Клюєва та бізнесмена Поліщука

На Донеччині одна людина загинула, четверо дістали поранень через ворожі обстріли

УЧХ передав на Херсонщину два потужних генератори – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА