Інтерфакс-Україна
14:22 10.04.2024

Рада схвалила в першому читанні законопроєкт про відповідальність за порушення військового обліку

1 хв читати
Рада схвалила в першому читанні законопроєкт про відповідальність за порушення військового обліку

"Парламент проголосував за основу (перше читання) №10379 законопроєкт про внесення змін до Кримінального кодексу та Кодексу про адміністративне правопорушення за порушення щодо мобілізації", - написав у своєму телеграм-каналі член фракції "Голос" Ярослав Железняк.

За його словами, на пленарному засіданні Верховної Ради в середу законопроєкт підтримали в першому читанні 254 народні депутати.

Як повідомлялося, парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроєкт №10379 про відповідальність за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону й мобілізацію.

Комітет запропонував Верховній Раді за порушення правил військового обліку передбачити штраф від 3400 грн до 5100 грн (повторно або в особливий період - 17000-22500 грн).

За порушення законодавства про оборону й мобілізацію (стаття 210-1) пропонується запровадити штрафи в мирний час для громадян від 5100 грн до 8500 грн, для посадових і юридичних осіб 17000-34000 грн, а у воєнний час для громадян 17000-22500 грн, для посадових і юросіб 34000-59500 грн.

Урядовий законопроєкт №10379 про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу, що стосуються посилення відповідальності за воєнні правопорушення, зареєстровано у Верховній Раді 15 грудня 2023 року.

ОСТАННЄ

ВАКС засудив Януковича до 15 років заочно за заволодіння угіддями Сухолуччя

Водопостачання в Києві планується до відновлення до кінця дня

РФ з жовтня-2025 пошкодила 8,5 ГВт енергогенерації України, потрібно допомоги на $1 млрд – міністр економіки

У Києві допомогу людям надають 1,1 тис. соцпрацівників - Улютін

На Київщині внаслідок нічного обстрілу пошкоджені 15 обʼєктів цивільної інфраструктури — ОВА

НАБУ спростовує інформацію про нібито викриття корупційних схем навколо закупівлі винищувачів Rafale

Трамп запросив на "Раду миру" щодо Гази 49 країн, зокрема Україну — ЗМІ

Наукові установи, які не здобули високої атестаційної групи, автоматично не припиняють своєї діяльності - Міносвіти

Сибіга проінформував Каллас про нагальні потреби України

Свириденко: Ситуація з енергетикою залишається складною у Києві, Харківській, Сумській та Чернігівській областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА