Інтерфакс-Україна
01:26 08.04.2024

Російська пропаганда просочилася в Конгрес - конгресмен Тернер

2 хв читати
Російська пропаганда просочилася в Конгрес - конгресмен Тернер

Голова Постійного спеціального комітету Палати представників США з розвідки Майк Тернер заявив у неділю, що російська пропаганда "абсолютно точно" просочилася в Конгрес, зазначивши, що дехто з його колег-республіканців повторює неправдиві твердження на трибуні палати, повідомляє CNN.

"Абсолютно вірно, що ми бачимо, як безпосередньо з Росії намагаються замаскувати повідомлення, які є антиукраїнськими та проросійськими, і деякі з них ми навіть чуємо, як вони виголошуються в палаті представників", - сказав республіканець з Огайо в ефірі програми "State of the Union".

Коментарі Тернера прозвучали після того, як минулого тижня голова Палати представників із закордонних справ Майкл Маккол заявив виданню Puck News, що російська пропаганда "заразила значну частину" бази GOP.

Тернер, який виступає за надання додаткової допомоги постраждалій Україні, сказав у неділю: "Сьогодні в Конгресі є члени, які все ще помилково кажуть, що конфлікт між Росією та Україною відбувається через НАТО, що, звісно ж, не так".

"Тією мірою, якою ця пропаганда вкоренилася, нам стає важче сприймати це як боротьбу авторитаризму з демократією", - додав він.

У лютому Сенат ухвалив законопроєкт про зовнішню допомогу в розмірі $95,3 млрд, що включає допомогу Україні та Ізраїлю. Однак, спікер Палати представників Майк Джонсон, відмовилася негайно винести пакет на голосування. Його майбутнє як спікера залишається невизначеним після того, як представник республіканців Марджорі Тейлор Грін почала робити спроби усунути його з посади.

Тернер сказав у неділю, що не вважає, що у Джонсона "є будь-який ризик" бути зміщеним "фракцією хаосу", вказавши на членів, "які шукають уваги до себе і намагаються зупинити всю важливу роботу в Конгресі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок артилерійського обстрілу Херсона дві людини загинули, четверо поранено

СБУ та Нацполіція затримали ще 9 ділків, які намагалися налагодити нелегальний продаж трофейної зброї

Європейські лідери домовилися продовжувати підтримку України

Джон Гілі головуватиме на новій зустрічі контактної групи з оборони України 11 квітня

Зеленський: Стабілізація на фронті – це надійна основа для дипломатії

Зняття санкцій з Росії зараз стало б катастрофою для дипломатії – Зеленський на саміті в Парижі

Велика Британія та Франція обговорять з українськими колегами потреби щодо можливого контингенту – Макрон

Офіс омбудсмана представив доповідь щодо ситуації на ТОТ України

Зеленський на саміті у Парижі запропонував групі представників прибути до України для розроблення одного чіткого плану

Макрон доручив своєму МЗС протягом трьох тижнів знайти рішення для стабільного і тривалого припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА