19:10 28.03.2024

Зеленський обговорив із делегацією групи Європарламенту Renew Europe військову допомогу та євроінтеграцію України

1 хв читати
Зеленський обговорив із делегацією групи Європарламенту Renew Europe військову допомогу та євроінтеграцію України

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із делегацією політичної групи Європейського парламенту Renew Europe на чолі з президентом групи Валері Айє, під час якої сторони детально зупинилися на питанні прискорення надання Україні військової допомоги з боку європейських столиць.

Як повідомляється на сайті глави держави в четвер, співрозмовники приділили особливу увагу європейській інтеграції України, Зеленський наголосив на необхідності розпочати переговорний процес під час бельгійського головування в Раді ЄС у червні цього року.

"Україна виконала всі чотири рекомендації Європейської Комісії, визначені у щорічному пакеті розширення. Проголосовані всі важливі закони, що є непростим питанням під час повномасштабної війни. Але Україна рішучо налаштована підтримувати високий темп інтеграції у Європейський Союз, адже це є зовнішньополітичним пріоритетом нашої держави, а також невід’ємною складовою безпеки України й усього європейського простору", - зазначив президент.

Сторони також обмінялися думками щодо впливу та можливих шляхів протидії російській пропаганді в Європі, а також усім видам сучасних гібридних атак, які активно використовує РФ проти демократичного світу.

Зеленський подякував Європарламенту за вагому підтримку України та українського народу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА