Інтерфакс-Україна
19:47 22.03.2024

У Запоріжжі завершено пошуково-рятувальні роботи на місцях ракетних ударів - ДСНС

1 хв читати
У Запоріжжі завершено пошуково-рятувальні роботи на місцях ракетних ударів - ДСНС

У Запоріжжі завершено пошуково-рятувальні роботи на місцях ліквідації наслідків ракетних ударів - унаслідок атаки постраждали 25 осіб, ще троє загинули, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Надзвичайники ліквідовували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури, проводили пошуково-рятувальні роботи в приватному житловому секторі, надавали допомогу в демонтажу аварійних конструкцій комунальним службам.

Крім того, психологи ДСНС працювали з цивільним населенням, яке постраждало внаслідок атаки.

"Роботи з розбору та демонтажу зруйнованих конструкцій припинено, їх буде продовжено завтра", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, серед загиблих - восьмирічна дитина.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

Збито 10 із 10 реактивних БПЛА у середу – Повітряні сили ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА