16:34 19.03.2024

Люксембург висловив зацікавленість у реконструкції Криворізького району - Шмигаль

1 хв читати
Люксембург висловив зацікавленість у реконструкції Криворізького району - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що Люксембург висловив зацікавленість у реконструкції Криворізького району Дніпропетровської області.

"Цінуємо внесок у підтримку України й нашої євроінтеграції. Люксембург також висловив зацікавленість у реконструкції Криворізького району Дніпропетровської області - потужного індустріального центру нашої держави. Подякував Люксембургу за військове співробітництво, а також за адвокацію макрофінансової допомоги торік та за сприяння схваленню програми Ukraine Facility цьогоріч", - написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами зустрічі з прем'єр-міністром Люксембургу Люком Фріденом.

Також, за словами українського прем'єра, Люксембург готовий долучитися до втілення сьомого пункту Формули миру президента Володимира Зеленського, де йдеться про покарання Росії за вчинені злочини.

"Особливу увагу акцентували на санкційній політиці. Наше спільне завдання - перекрити росії всі шляхи фінансування агресивної війни. Одне з ключових питань - це конфіскація заморожених російських активів. За попередніми даними, в Люксембурзі зберігається понад EUR6 млрд ресурсів рф. Наша принципова позиція - ці кошти повинні працювати на Україну вже зараз", - додав Шмигаль.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА