Інтерфакс-Україна
22:50 06.03.2024

Міжнародна федерація тенісу допустила російських спортсменів до участі в Олімпіаді в Парижі у нейтральному статусі

1 хв читати

Міжнародна федерація тенісу (ITF) допустила російських та білоруських спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх 2024 року в Парижі у нейтральному статусі, повідомляється на сайті організації у середу.

"Міжнародний олімпійський комітет і Міжнародний паралімпійський комітет дозволять кваліфікованим спортсменам з російськими та білоруськими паспортами брати участь в Олімпійських іграх 2024 року в Парижі як індивідуальні нейтральні спортсмени, а також у Паралімпійських іграх як нейтральні паралімпійські спортсмени", - говориться.

Зазначається, що спортсмени повинні відповідати вимогам добору, викладеним у правилах ITF.

28 березня минулого року МОК рекомендував міжнародним федераціям допустити росіян і білорусів до змагань як нейтральні атлети за умови, що вони не підтримують російську війну проти України і не мають відношення до військових спортивних товариств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга закликав держави G7 збільшити інвестицій в українське виробництво ракет і дронів

Рівень цифрових навичок українців зріс із 47,5% до 57,5% за 6 років, мета ще 10 в.п. за 5 років — 1-й віцепремʼєр

"Метінвест" запустив програму Steel Force для залучення молоді до проєктів відбудови України та розвитку ГМК

Агент ФСБ, який наводив російські удари по складах пального у Запоріжжі, засуджений до 15 років тюрми – СБУ

Поліція викрила розтрату понад 1,7 млн грн, виділених на створення водоохоронних зон у Києві

Міндіч залишив Україну на законних підставах - Держприкордонслужба

Кабмін вніс на РНБО пропозиції щодо санкцій на Міндіча та Цукермана - Свириденко

Двох працівників досі шукають на шахті Інгульська "СхідГЗК" після затоплення 11 листопада – Міненерго

Фінкомітет Ради рекомендував уряду звільнити заступника міністра Мінцифри Вискуба за зрив запровадження "еАкцизу"

Голова антикорупційного комітету Ради ініціює аудит НАЗК через плівки НАБУ у справі "Енергоатому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА