Інтерфакс-Україна
21:39 03.03.2024

Україна чекає життєво необхідних поставок, зокрема, американського рішення

2 хв читати
Україна чекає життєво необхідних поставок, зокрема, американського рішення

Україна чекає поставок життєво необхідної зброї, зокрема американського рішення, сказав у відеозверненні в неділю президент України Володимир Зеленський.

"Потрібно реагувати на дії Росії усім лідерам, усім міжнародним організаціям. І реагувати жорстко. Не хоче Путін ніякого миру – він хоче тільки війни та смерті. Йому все одно, кого вбивати. Головна мета – знищувати. Спочатку Україну та українців. А потім вас, шановні партнери", - сказав він.

За словами Зеленського, "чим більше наших можливостей збивати російську авіацію, чим далі на нашій окупованій території ми будемо знищувати російську логістику, тим більше українських життів буде врятовано".

"Кожен із партнерів знає, що необхідно. Головне – політична воля, щоб усе реалізувати. Щоб дати саме такий рівень постачання, який допоможе. Якщо цього не буде, це стане однією з найбільш ганебних сторінок історії – якщо Америка чи Європа програють іранським "шахедам" чи російським винищувачам", - наголосив Зеленський.

"Не варто заохочувати російське зло ані слабкістю рішень, ані затримками в постачанні чи нерішучістю. Наші спільні успіхи мають бути відчутними – усіх у світі, хто цінує життя", - зазначив він.

За його словами, "незважаючи на значний дефіцит артилерії, наші героїчні воїни стримують штурми і захищають позиції. Це дуже складно. Це втрати. Це біль. Ми чекаємо поставок, які життєво необхідні, чекаємо, зокрема, американського рішення. І підтримка дійсно потрібна".

Зеленський наголосив на необхідності "знайти рішення і щодо ситуації, зокрема, на польському кордоні, яка вже давно вийшла за межі і економіки, і моралі".

"Просто неможливо пояснити, як складнощі країни, що стікає кров’ю, можна використовувати у внутрішній політичній боротьбі. Втім, ми пройдемо й це", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

На Дніпропетровщині зазнали поранень дві жінки через ворожі обстріли - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА