Інтерфакс-Україна
06:36 29.02.2024

Comfy відновив роботу пошкодженого російським обстрілом магазину у Дніпрі

1 хв читати
Comfy відновив роботу пошкодженого російським обстрілом магазину у Дніпрі

Рітейлер побутової техніки та електроніки Comfy відновив роботу магазину у ТРЦ Apollo у Дніпрі, який був пошкоджений внаслідок російської ракетної атаки у грудні 2023 року, повідомила прес-служба мережі.

"Відновлення роботи зруйнованих магазинів стало частиною нашої стратегії експансії. З початку вторгнення ми відновили роботу магазинів у Бучі, Кременчуці, Харкові, Одесі та Покровську, а зараз перевідкриваємо магазин у ТРЦ Apollo, одному з найпопулярніших торгових центрів Дніпра", - цитує прес -реліз генеральний директор Comfy Ігор Хижняк.

За його словами, безпека команди та покупців залишається для компанії пріоритетом, тому всі магазини мережі Comfy продовжать працювати з урахуванням рекомендацій державних органів та припинятимуть роботу під час повітряних тривог.

Згідно з повідомленням, площа відновленого магазину складає 500 кв. м.

У планах компанії також відновлення магазину у ТРЦ "Сонячна галерея" у Кривому Розі, який також був пошкоджений обстрілом у січні.

Станом на лютий 2024 року у мережі працює 102 магазини. У 2023 році було відкрито 21 новий магазин (з них сім – флагманських), а також три відновлені після пошкоджень.

Власником мережі є ТОВ "Комфі Трейд" (Дніпро). За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, власником "Комфі Трейд" є "Комфі Холдінгс Лімітед" (Кіпр), кінцевими бенефіціарами – Світлана Гуцул та Станіслав Роніс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ

Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА