Інтерфакс-Україна
19:59 28.02.2024

Зеленський обговорив із президенткою Молдови події в Придністров'ї та інструменти протистояння впливу РФ

1 хв читати
Зеленський обговорив із президенткою Молдови події в Придністров'ї та інструменти протистояння впливу РФ

Президент України Володимир Зеленський і президентка Молдови Мая Санду провели зустріч у межах участі в саміті "Україна - Південно-Східна Європа" в Тирані.

Як повідомляє пресслужба глави української держави, сторони обговорили нещодавні події в Придністров'ї, а також спроби країни-агресора дестабілізувати там ситуацію та дієві інструменти протистояння впливу РФ.

"Дякую за ваші слова підтримки. Ми абсолютно на вашому боці. Ми підтримуємо вас і ваших людей", - наголосив Зеленський.

Також лідери держав обговорили функціонування транспортних коридорів для експорту української продукції територією Молдови.

"Співрозмовники наголосили, що інтеграція України та Молдови до Європейського Союзу є спільною метою двох країн, і домовилися про подальшу взаємну підтримку та координацію зусиль на шляху до членства в ЄС", - зазначено в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА