Інтерфакс-Україна
19:45 24.02.2024

Кількість постраждалих у Білозерці Херсонської області внаслідок обстрілу зросла до шести людей - голова ОВА

1 хв читати
Кількість постраждалих у Білозерці Херсонської області внаслідок обстрілу зросла до шести людей - голова ОВА

Одна людина загинула, п'ятеро дістали поранення внаслідок обстрілу російськими окупантами селища Білозерка Херсонського району в суботу, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"На жаль, черговий ворожий обстріл забрав життя 35-річної жінки. Мої співчуття рідним загиблої... Її чоловік - поранений. Зараз "швидка" везе його до лікарні. Госпіталізували ще одну 30-річну місцеву жительку, яка була вдома з однорічною дитиною. На щастя, малюк не постраждав", - повідомив Прокудін у телеграмі.

Пізніше глава ОВА повідомив, що кількість постраждалих унаслідок обстрілу збільшилася до шести осіб.

"Одна жінка отримала поранення, не сумісні з життям. Ще п'ять осіб - травмовані. Це 36-річна жінка та чоловіки, 50, 36, 45 і 39 років. Усіх постраждалих доставили в лікарню з вибуховими травмами та осколковими пораненнями. Їм надається медична допомога", - уточнив Прокудін.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мовний омбудсмен закликає Раду якнайшвидше підтримати проєкт постанови про посилення ролі української мови в утвердженні Української держави

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

Відновлення доступу до Polymarket потребує отримання платформою ліцензії – PlayCity

Верховна Рада в середу повторно розгляне призначення Федорова і Шмигаля

В Голосіївському районі Києва в багатоповерхівці вибухнула газова суміш, постраждала людина – ДСНС

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 1247 ворожих цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА