Інтерфакс-Україна
19:07 15.02.2024

Останніми днями активність ворожої бойової авіації зосереджена переважно на авдіївському напрямку

1 хв читати
Останніми днями активність ворожої бойової авіації зосереджена переважно на авдіївському напрямку

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій наголосив на підвищеній активності бойової авіації ворога в останні дні на авдіївському напрямку.

"Якщо на початку цього місяця було кілька днів, коли ворог узагалі не завдавав авіаційних ударів в операційній зоні ОСУВ "Таврія", то останніми днями таке відчуття, що вся активність його бойової авіації, бомбардувальників зосереджена не просто на "Таврії", а загалом на авдіївському напрямку", - сказав він в ефірі телемарафону в четвер.

Спікер нагадав, що вчора ворог завдав 43 авіаудари в операційній зоні ОСУВ "Таврія", що є великою кількістю.

"На жаль, співвідношення в небі не дає змоги вражати російські літаки, тому що вони діють на значній відстані від лінії бойового зіткнення, задіюють керовані авіабомби, які наносять значну шкоду та перетворюють Авдіївку просто на другу Мар'їнку та Бахмут", - наголосив Лиховій.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

Стефанішина навела основні тези зі Стратегічного плану діяльності Держдепартаменту США на 2026-2030 роки стосовно українських інтересів

НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів за "зеленим" тарифом на ТОТ Запоріжжя зі збитками 141,3 млн грн, серед підозрюваних – ексзаступник голови ОП Шурма

Тимошенко про внесення застави в 33 млн грн: Не знаю, чим завершиться, вся партія працює, щоб не дати мене арештувати

Зеленський: У Києві потрібні додаткові заходи для відновлення тепло- і енергопостачання

Кличко: В Києві у понеділок помер слюсар, що був на виклику у квартирі

Стубб: Війна РФ проти України - повний стратегічний провал Путіна

Польські фермери 23 січня заблокують рух через пункт пропуску "Долгобичув – Угринів" - Держмитслужба

В Україні трохи теплішатиме, подекуди невеликий, часом помірний сніг

Нова модель оплати праці педпрацівників має запрацювати з 1 вересня 2026р. - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА