17:02 12.02.2024

Суд відмовив Фаріон у поновленні на посаді професорки Львівської політехніки

1 хв читати
Суд відмовив Фаріон у поновленні на посаді професорки Львівської політехніки

Галицький районний суд Львова відмовив колишній народній депутатці Ірині Фаріон у поновленні на посаді професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних наук Національного університету "Львівська політехніка".

Фаріон у грудні 2023 року звернулася до суду з позовом до Національного університету "Львівська політехніка" щодо визнання незаконним та скасування наказу про звільнення з посади професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.

За результатами розгляду справи, 7 лютого суд у задоволенні позову відмовив.

У рішенні зазначається, що апеляційну скаргу подають протягом 30 днів із дня його проголошення.

Як повідомлялося, 13 листопада уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до Служби безпеки України у зв'язку з розкриттям Фаріон особистих даних студента, який написав їй з окупованого Криму, через що той зазнав переслідувань із боку російських окупантів. Пізніше СБУ розпочала кримінальне провадження і призначила низку експертиз щодо висловлювань і публікацій Фаріон.

15 листопада міністр освіти і науки Оксен Лісовий повідомив, що Фаріон звільнили з посади викладачки університету "Львівська політехніка".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА