Інтерфакс-Україна
06:57 08.02.2024

У результаті нічної ворожої атаки Одеси є пошкодження цивільної інфраструктури

1 хв читати
У результаті нічної ворожої атаки Одеси є пошкодження цивільної інфраструктури

Унаслідок нічної атаки дронів на Одесу є пошкодження цивільної інфраструктури, зокрема, пошкоджено недобудовану багатоповерхівку та будівлю навчального закладу, повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

"У результаті нічної дронової атаки на Одесу є пошкодження цивільної інфраструктури. Без загиблих і постраждалих", - ідеться в його телеграм-каналі в ніч на четвер.

Кіпер зазначив, що безпілотник пошкодив ударом недобудовану багатоповерхову будівлю, вибив скління. Також зафіксовано пошкодження будівлі навчального закладу - пробитий дах, перекриття, вибиті вікна.

Водночас пожежі не зафіксовано.

"Усі відповідні служби працюють. Правоохоронці фіксують наслідки чергового злочину росіян", - наголосив очільник ОВА, додавши, що підрозділи ППО результативно відпрацювали по переважній більшості ворожих цілей.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА