Інтерфакс-Україна
09:24 25.01.2024

У Чорному морі на чергуванні 4 ворожі кораблі, з них 2 носії "Калібрів" - ВМС ЗСУ

1 хв читати
У Чорному морі на чергуванні 4 ворожі кораблі, з них 2 носії "Калібрів" - ВМС ЗСУ

Чотири кораблі російських окупантів перебувають на бойовому чергуванні в Чорному морі, з них два - носії крилатих ракет "Калібр" загальним залпом вісім ракет, повідомляється в телеграм-каналі Військово-Морських сил Збройних сил України станом на 8:00 четверга.

Ще один ворожий корабель перебуває на чергуванні в Азовському морі, але він не є ракетоносієм.

Два російські кораблі також перебувають на бойовому чергуванні в Середземному морі, з них один носій "Калібрів" загальним залпом вісім ракет.

Окупованим Керч-Єнікальським каналом в інтересах РФ за добу пройшло 14 суден у бік Чорного моря (з них два пішли далі в бік Босфору) і 11 - у бік Азовського (з них один прямував із Босфору).

"РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS)", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА