Інтерфакс-Україна
17:49 19.01.2024

Кабмін виділив 17,5 млрд грн на будівництво оборонних споруд

1 хв читати
Кабмін виділив 17,5 млрд грн на будівництво оборонних споруд

Кабінет Міністрів України виділив 17,5 млрд грн на облаштування оборонних інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Продовжуємо постійно посилювати нашу обороноздатність. Сьогодні виділяємо рекордну суму на облаштування оборонних рубежів. Ідеться про 17,5 млрд грн, які буде спрямовано на будівництво інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, відповідне обладнання та систему невибухових загороджень", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

За його словами, кошти виділяються профільним відомствам і державним адміністраціям. "Продовжуємо роботу для перемоги та успішного європейського майбутнього України", - додав глава уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одеса зазнала атаки ворожих безпілотників, пошкоджено два житлові будинки

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак – Генштаб

Центком: США завдали ударів по Ірану у відповідь на збиття гелікоптера Apache

МВА: Двоє чоловіків постраждали внаслідок дронової атаки в Центральному районі Херсона

Надводний безпілотник уперше використали для порятунку двох пілотів біля узбережжя Оману – ЗМІ

ДСНС: семеро людей, серед них двоє дітей, травмовані внаслідок атаки БпЛА по житловому будинку у Вільнянську

На БпЛА "Молнія" фіксують новий діапазон відеочастот, який складно виявляється детекторами – радник Міноборони

У Харкові вже троє постраждалих – Синєгубов

У Харкові внаслідок обстрілу пошкоджено житловий будинок, відомо про двох постраждалих – мер

У Вільнянську внаслідок атаки БпЛА постраждали двоє дітей та двоє дорослих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА