Інтерфакс-Україна
20:41 18.01.2024

Тема далекобійних ракет для України порушувалася в кулуарах у Давосі

1 хв читати
Тема далекобійних ракет для України порушувалася в кулуарах у Давосі

У кулуарах у Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум, були контакти для того, щоб прискорити поставки і забезпечити сталість поставок далекобійних ракет в Україну, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"До речі, тема далекобійних ракет ніде публічно, офіційно в Давосі не озвучувалася, але насправді в кулуарах були контакти, були розмови для того, щоб прискорити постачання і забезпечити сталість поставок цієї зброї в Україну", - заявив Кулеба в ефірі телемарафону в четвер.

Глава МЗС зазначив, що зброя - "це наша щоденна робота". Крім ракет, за словами Кулеби, порушували питання того, які кроки має зробити Європа, щоб істотно наростити можливості з виробництва зброї та співпраці між оборонними індустріями.

"Тому що потрібно більше зброї, потрібно більше якісної зброї", - додав він.

Крім того, у Давосі порушували тему того, як штучний інтелект змінюватиме поле бою, і які технології зможе використовувати Україна для боротьби з агресією, зазначив міністр.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА