Інтерфакс-Україна
10:41 18.01.2024

На Одещині викрито ворожого інформатора, який здавав позиції ЗСУ спецслужбам РФ

1 хв читати

Правоохоронці повідомили про підозру в державній зраді громадянину України, студенту одного з одеських університетів, який збирав і передавав спецслужбам країни-агресора дані про місцерозташування і пересування підрозділів Збройних сил України на території Одеської області.

"За процесуального керівництва Офісу генерального прокурора громадянину України повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). За даними слідства, місцевого мешканця, студента одного із університетів до злочинної діяльності залучили співробітники спецслужби держави-агресора", - ідеться в повідомленні Офісу генерального прокурора в четвер.

Як повідомляється, представники спецслужб РФ давали йому "завдання проводити розвідку щодо місць розташування військових об’єктів, переміщення і базування військовослужбовців та техніки ЗСУ на території Одеської області. За грошову винагороду, використовуючи телеграм, підозрюваний передавав представникам спецслужб рф інформацію про розміщення військових об’єктів в області для подальшого завдання по ним ракетних ударів".

Підозрюваному обрано запобіжний захід - тримання під вартою. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США призупинили санкції проти низки російських банків

Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир

Зеленський підписав закон, який забезпечує відкритість парламентських комітетів

Кабмін визначив порядок і строки інформування уряду про показники сплати внеску на підтримку працевлаштування осіб з інвалідністю

Власники зруйнованих будівель отримають землю без аукціонів – Зеленський підписав закон

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

Рада ЄС вітає завершення скринінгу Україною та радить надалі зміцнювати верховенство права

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА