Інтерфакс-Україна
16:03 05.01.2024

Влада Києва просить жителів утриматися від купання у водоймах на Водохреще, але на традиційних локаціях чергуватимуть рятувальники

1 хв читати
Влада Києва просить жителів утриматися від купання у водоймах на Водохреще, але на традиційних локаціях чергуватимуть рятувальники

Міська влада Києва напередодні свята Водохреща нагадує про необхідність дотримуватися заходів безпеки та обмежень, що діють в умовах воєнного стану, і просить утриматися від проведення масових зібрань і заходів.

"Зокрема, закликаємо цьогоріч відмовитися від купання у водоймах на Водохреще", - ідеться в повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації в п'ятницю.

Водночас у КП "Плесо" зазначили, що пляжі та водойми столиці систематично перевіряють на відповідність санітарним нормативам. Також задля уникнення травмування та інших небезпечних ситуацій місто організовує чергування рятувальників на традиційних для Водохреща локаціях: на Оболонському пляжі перебуватимуть рятувальники КАРС "Київська служба порятунку", в Гідропарку - представники КО "Муніципальна охорона".

Свято Хрещення Господнього за новоюліанським календарем, на яке Православна церква України та Українська греко-католицька церква перейшли минулого року, відзначають у суботу, 6 січня.

ОСТАННЄ

МАГАТЕ скликала позачергове засідання Ради керуючих через удари РФ по Україні на 30 січня – Сибіга

Валерія Іонан знов стала радницею Федорова, тепер з міжнародних проєктів

В Абу-Дабі стартували тристоронні переговори між Україною, США та Росією – МЗС ОАЕ

Рада Європи та Єврокомісія зробили ще один крок для створення Спецтрибуналу за злочини агресії проти України

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Радниця керівника ОП Страхова вважає СЕЗ кращим рішенням для Донбасу і впевнена, що Україна "колись поверне собі своє"

Керівника департаменту КМДА підозрюють у випуску необґрунтованих облігацій зі збитками понад 0,5 млрд грн - Нацполіція

МОН анонсувало перерахування підвищених зарплат викладачам своїх вузів до кінця січня

Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну

Фон дер Ляєн: Ми підтримуємо боротьбу українців вже 4 роки, наші дії говорять гучніше за слова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА