Інтерфакс-Україна
11:23 02.01.2024

На Львівщині зіткнулися карета швидкої допомоги та легковий автомобіль, шістьох осіб шпиталізовано

1 хв читати
На Львівщині зіткнулися карета швидкої допомоги та легковий автомобіль, шістьох осіб шпиталізовано

Шістьох осіб шпиталізовано внаслідок ДТП за участю карети швидкої допомоги та легкового автомобіля у Львові, повідомляє відділ комунікації Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Як зазначено в повідомленні, аварія сталася 1 січня біля 17:30 у Львові на вулиці Кульпарківській.

"Швидка", що рухалася з увімкненими маячками, зіткнулася з легковим автомобілем "Шкода Октавія", за кермом якої перебувала 28-річна жителька Львова.

"Унаслідок зіткнення дістали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні водії обох транспортних засобів, лікар та фельдшер швидкої допомоги, 50-річний мешканець Дрогобича та 84-річна пацієнтка", - зазначено в повідомленні поліції.

За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху). 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві людини загинули через ворожі БПЛА в Одесі, п'ятеро постраждали - Кіпер

Угода Україна-США дає Трампу внутрішню політичну перемогу, а Україна змогла захистити свої інтереси - президент KSE

Команди Мінекономіки та Держслужби зайнятості працюють над новою платформою, що змінить ринок праці – Циборт

Ворог атакував Одесу БпЛА, в місті багато пошкоджень цивільної інфраструктури - Кіпер

Ворожий БпЛА влучив в АЗС у Харкові, на місці пожежа - Терехов

Україна готова допомогти Ізраїлю в боротьбі з лісовими пожежами - Сибіга

Уряд ухвалив рішення для підписання угоди з США про Інвестиційний фонд відбудови - Шмигаль

Зеленський заслухав доповідь Буданова щодо ймовірних дій ворога

Кількість постраждалих через ранкову ворожу атаку у передмісті Харкова зросла до 14, більшість з них діти - прокуратура

Зеленський обговорив з головами МЗС та оборони Люксембургу підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА