Інтерфакс-Україна
11:36 20.12.2023

Голова НАДС Алюшина виступає за вдосконалення та повернення конкурсної процедури на держслужбі

1 хв читати
Голова НАДС Алюшина виступає за вдосконалення та повернення конкурсної процедури на держслужбі

Голова Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) Наталя Алюшина виступає за вдосконалення й повернення конкурсної процедури на державній службі.

"У травні 2022-го парламент підтримав законопроєкт, який дозволяв призначати людей на посади без конкурсу. Це було болюче питання після зупинки конкурсів під час пандемії. Проте з огляду на безпекову ситуацію рішення було підтримано. Наразі розуміємо, що треба рухатися далі. Комунікуємо тези щодо повернення до конкурсної процедури і про необхідність її удосконалення. Тепер маємо починати все з початку", - наводить слова Алюшиної пресслужба НАДС.

Вона також зазначила, що напрацьована 2021 року концепція удосконалення конкурсної процедури не відповідає реаліям.

Як повідомлялося, у серпні 2023 року голова НАДС Алюшина заявила, що є всі технічні й організаційні можливості відновити конкурси в усіх державних органах.

У вересні 2023 року перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив про необхідність повернути конкурси на державну службу, але розпочати з конкурсів на категорію "А".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрпошта офіційно ввела в обіг нову поштову марку «Місто Героїв. Маріуполь»

НЕФКО працює над проєктом школи з близьким до нульового споживанням енергії

Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА