Інтерфакс-Україна
10:37 10.12.2023

На Таврійському напрямку окупанти втратили три бойові машини десанту та два склади паливно-мастильних матриалів - Тарнавський

1 хв читати
На Таврійському напрямку окупанти втратили три бойові машини десанту та два склади паливно-мастильних матриалів - Тарнавський

Російські окупанти за добу на Таврійському напрямку втратили три бойові машини десанту і два склади паливно-мастильних матеріалів, загальні втрати становили 337 осіб, повідомив командувач ОСГВ "Таврія" генерал Олександр Тарнавський.

"Знищено 3 російських БМД-4 і 2 склади ПММ. Окупанти зменшили кількість штурмових дій і знову почали задіювати для ударів авіацію", - йдеться в його телеграм-каналі.

Загалом на Таврійському напрямку ворог завдав 6 авіаударів, провів 33 бойові зіткнення і здійснив 512 артобстрілів.

"Загальні втрати ворога в операційній зоні ОСГВ Таврія становили 337 осіб", - зазначив командувач.

Крім того, знищено 9 одиниць військової техніки.

"Зокрема, 5 ББМ та 1 артсистему. Також було знищено склад боєприпасів і 2 склади з паливно-мастильними матеріалами. Ще 5 одиниць техніки ворога пошкоджено", - додав Тарнавський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА