13:10 29.11.2023

Умєров до учасників IT-коаліції: Війну виграють технології

2 хв читати
Умєров до учасників IT-коаліції: Війну виграють технології

Під головуванням міністра оборони України Рустема Умєрова в Києві відбулася зустріч із військовими аташе в рамках IT-коаліції.

Як повідомляє Міноборони України, участь у заході взяли представники понад 30 країн-учасниць Контактної групи з оборони України.

"Війну виграють технології. Росіяни можуть мобілізовувати для мʼясних штурмів мільйони, а їхні заводи за Уралом працюють у три зміни. Але нашу перевагу забезпечать асиметричні відповіді, й вони можливі завдяки інноваціям, які вже працюють. Ми винаходимо технології, тестуємо, масштабуємо їх. А з вашою допомогою ми зможемо робити це швидше і більше", - звернувся міністр до учасників заходу.

У свою чергу заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко зазначила, що ініціатива IT-коаліції покликана забезпечити необхідну цифрову основу для підтримки розгортання будь-яких нових технологічних рішень.

"Україна фактично вже стала бойовим майданчиком для тестування низки військових рішень. Хочу заохотити вас користуватися цією можливістю. Весь світ має бути готовий до використання технологій у будь-які війні. І Україна має можливість надати вам цю експертизу, ці можливості, ці платформи для того, щоб ви стали частиною нашої перемоги. Перемоги у війні технологій", - сказала Черногоренко.

ІТ-коаліція — це спеціальна група держав у рамках Контактної групи з питань оборони України ("формат Рамштайн") під керівництвом Естонії та Люксембургу, яка зосереджена на наданні підтримки Міністерству оборони України та Збройним силам України у сфері ІТ, зв’язку та кібербезпеки. Нині учасниками ініціативи є шість держав (Естонія, Люксембург, Бельгія, Данія, Латвія, Литва), ще одним членом невдовзі має стати Ісландія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА