Інтерфакс-Україна
19:01 25.11.2023

Міноборони протестувало дрони від шести виробників

2 хв читати
Міноборони протестувало дрони від шести виробників

Чергові випробування українських безпілотних авіаційних комплексів Міністерства оборони України продемонстрували високі технічні дані одного з дронів-камікадзе і готовність виробника до масштабування виробництва, повідомляє Міноборони України.

"На випробуваннях, які відбулися нещодавно, тестували дрони від шістьох виробників. Здебільшого — FPV-дрони, спроєктовані та виготовлені приватними компаніями. Мета цих випробувань — перевірити роботу безпілотників під впливом випромінювання комплексу радіолектронної боротьби (РЕБ). Окремо тестували стійкість БпЛА до придушення сигналу відеозв’язку та каналу керування безпілотником", - ідеться в повідомленні Міноборони в телеграм-каналі в суботу.

"Один з виробників продемонстрував свою серійну розробку дрона-камікадзе. Цей зразок показав стійкість каналів відео-звʼязку та управління дроном у протистоянні з комплексом РЕБ", - інформує Міноборони.

За словами представника компанії, цей зразок уже добре зарекомендував себе в бойових умовах і має досить стабільні показники в протистоянні із засобами РЕБ ворога. У разі успішних подальших випробувань і допуску до експлуатації цього БПЛА, підприємство готове до масштабування свого виробництва.

"Проєкт розпочався близько року тому, але зараз ми вийшли на рівень, який можна показувати. Цей дрон здатен виконувати бойові завдання на відстані до десяти кілометрів. Ті технології, які використовувались для розробки цієї моделі, - не якісь інноваційні чи унікальні, це збірна солянка наших знань, вдале поєднання досвіду попередніх виробів", - повідомив представник компанії-виробника.

Як зазначається в повідомленні Міноборони, такого роду випробування нових моделей БПЛА міністерство влаштовує регулярно. Кількість підприємств, які за власною ініціативою працюють над створенням сучасних українських безпілотників, уже сягає кількох сотень, адже саме цей тип озброєнь в армії є надзвичайно затребуваним.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПС ЗСУ та Міноборони реалізують трансформацію системи протидії "шахедам" - Зеленський

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА