Інтерфакс-Україна
19:29 24.11.2023

Зеленський вважає, що викликів у підтримці України з боку Нідерландів найближчим часом не буде

1 хв читати
Зеленський вважає, що викликів у підтримці України з боку Нідерландів найближчим часом не буде

Президент України Володимир Зеленський заявив, що будь-яких негативних викликів у питанні підтримки України з боку Нідерландів після перемоги там ультраправої "Партії свободи" найближчим часом не очікується.

"Що стосується Нідерландів: прошу вас не бути в шоці. Мені здається, ми перебуваємо в хороших відносинах. Статус наших відносин на сьогодні також продовжується і підтримується з боку прем'єр-міністра (Нідерландів - ІФ-У). Я впевнений у Рютте. Думаю, що найближчим часом викликів не буде", - заявив він на пресконференції з президентом Латвії в Києві.

Як повідомлялося, на позачергових парламентських виборах у Нідерландах перемогу, за попередніми даними екзитполів, здобула ультраправа PVV ("Партія свободи"). Її лідер Герт Вілдерс є прихильником підтримки Росії та скорочення допомоги Україні. Офіційні ж результати оголосить виборча рада Нідерландів 1 грудня о 10:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 127 ворожих атак – Генштаб

У Дніпрі через ворожу атаку зайнялися пожежі, пошкоджено багатоповерхівку, двоє людей поранені

Кислиця провів зустріч із делегацією Швеції: обговорили євроінтеграцію та оборонну співпрацю

Голова євроінтеграційного комітету Ради про ціну розблокування допомоги ЄС: нафта в обмін на виживання

Відбулося перше з 2022 року засідання Спільного авіаційного комітету України та ЄС – Кулеба

Зеленський призначив Олександра Балануцу послом України в Бахрейні за сумісництвом – указ

Ще один мешканець Сумщини загинув під час спроби евакуації внаслідок удару дрона РФ – ОВА

Рада наразі не розглядає питання зміни глави МВС – Арахамія

Раді пропонують запровадити кримінальну відповідальність за українофобію

Буданов про створення Пантеону видатних українців: герої української нації мають здобути славу в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА