Інтерфакс-Україна
20:56 14.11.2023

АРМА отримала дозвіл на продаж яхти Медведчука та інших об'єктів за кордоном

1 хв читати
АРМА отримала дозвіл на продаж яхти Медведчука та інших об'єктів за кордоном

Уряд України затвердив нові правила продажу заарештованого майна Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА), згідно з якими вони здійснюються виключно на електронній платформі Prozorro, а також можуть відбуватися за кордоном.

"Ініційовані АРМА норми відкривають можливість розпочати процедури з продажу 92-метрової яхти Royal Romance, яка належить родині Віктора Медведчука та перебуває в Хорватії", - ідеться в пресрелізі АРМА у вівторок.

Згідно з ним, відповідні зміни уряд вніс до своїх постанов №719 і №558 у вівторок.

"Ухвалення історичних змін по суті дасть змогу повернути довіру до конкурсів із реалізації заарештованих активів, а отже, прискорити темпи наповнення державного бюджету в умовах війни", - наводиться в повідомленні коментар голови АРМА Олени Думи. За її словами, нові правила продажу - прозорі, справедливі та конкурентні.

Агентство нагадало, що за ухвалою Личаківського районного суду Львова яхта Медведчука 11 квітня 2022 року була передана в управління АРМА для її реалізації. Протягом року Агентство шукало механізми вирішення питання управління майном, яке перебуває за межами країни. Згідно з релізом, вартість яхти орієнтовно оцінюють у $200 млн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вашингтон планує супроводжувати нафтові танкери через Ормузьку протоку - міністр фінансів США

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Росія заробляє до 150 млн доларів щодня на нафті через кризу на Близькому Сході - ЗМІ

ПС ЗСУ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ЗАГРОЗУ ЗАСТОСУВАННЯ БАЛІСТИЧНОГО ОЗБРОЄННЯ

Міністр оборони Франції підтвердила підтримку України напередодні візиту Зеленського до Парижа

Київський апеляційний суд скасував поділ майна підсанкційної Лебедєвої на 43 млн грн

Шестеро французьких військових поранені в результаті атаки безпілотника в Іраку - ЗМІ

Україна вітає перехід МКС до відкритого розслідування злочинів режиму Лукашенка - Сибіга

Зеленський зустрівся з українськими пілотами F-16 у тренувальному центрі в Румунії

В Мічигані водій протаранив синагогу і відкрив стрілянину: нападник загинув, один охоронець поранений

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА