19:19 11.11.2023

Унаслідок ворожої ранкової атаки на Київщині пошкоджено 18 приватних будинків

1 хв читати

Унаслідок ракетної атаки, завданої росіянами в суботу вранці, пошкоджено 18 приватних будинків, а також господарські приміщення та одне з приватних підприємств, повідомляє обласна військова адміністрація.

"Унаслідок ранкової атаки росіян на область пошкоджено 18 житлових приватних будинків. Вибуховою хвилею та внаслідок падіння уламків у домогосподарствах вибито вікна, двері, пошкоджено дахи, фасади. Крім того, пошкоджено низку господарських приміщень, парканів, одне з приватних підприємств. Постраждалих немає", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі.

Відповідні служби продовжують ліквідовувати наслідки ворожої атаки.

Як повідомлялося, внаслідок ранкової атаки в Київській області є влучання в поле між двома населеними пунктами. Раніше було відомо, що вибуховою хвилею пошкоджено 5 приватних житлових будинків та господарське приміщення одного з підприємств. Влучень в об'єкти критичної або житлової інфраструктури не зафіксовано.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА