Інтерфакс-Україна
11:18 05.11.2023

Війська РФ за добу атакували 118 населених пунктів і 120 об'єктів інфраструктури - Міноборони України

1 хв читати
Війська РФ за добу атакували 118 населених пунктів і 120 об'єктів інфраструктури - Міноборони України

За минулу добу російські війська обстріляли територію 10 областей України, повідомляє Military Media Center з посиланням на інформацію, надану Ситуаційним центром Міністерства оборони.

"Загалом із різних видів озброєння - міномети, танки, ствольна артилерія, РСЗВ, ЗРК, ОТРК, БПЛА і тактична авіація - було атаковано 118 населених пунктів і 120 об'єктів інфраструктури", - ідеться в повідомленні.

Наголошується, що "є загиблі та поранені серед цивільних, кількість жертв уточнюється".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА