Інтерфакс-Україна
13:50 26.10.2023

Глава МЗС Литви закликає ЄС прискорити постачання снарядів Україні: Ми доставили лише 300 тис.

1 хв читати
Глава МЗС Литви закликає ЄС прискорити постачання снарядів Україні: Ми доставили лише 300 тис.

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс закликає ЄС прискорити постачання обіцяного Україні 1 мільйона артилерійських снарядів.

"ЄС пообіцяв Україні 1 мільйон артилерійських снарядів. Нині ми доставили лише 300000. Водночас Північна Корея доставила в Росію 350000 одиниць. У нас безумовно є ресурси, щоб перевершити Північну Корею", - написав він у X (твіттер).

Як повідомлялося, 20 березня на спільному засіданні міністрів оборони та закордонних справ Євросоюзу було вирішено поставити протягом 12 місяців, тобто до 20 березня 2024 року, мільйон артилерійських снарядів, зокрема калібру 155 мм. Це рішення було підтверджено главами держав та урядів на саміті ЄС 24 березня.

Західні ЗМІ пишуть про недостатні темпи й обсяги постачання снарядів Києву.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

У Харківській області працюють 770 Пунктів незламності, ще 71 готовий до розгортання - Синєгубов

Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міністр оборони Британії відвідав Дарницький район Києва

США повідомили про захоплення танкера Olina тіньового флоту РФ

Семеро рятувальників зазнали поранень за добу, загинув медик – МВС

Пошкодження ТЕЦ у Києві не нові для енергетиків і підлягають більш-менш швидкому ремонту – 1-й заступник голови енергокомітету

Кличко: Ситуація в Києві через масовану атаку ворога на критичну інфраструктуру дуже складна, але контрольована

ВАКС конфіскував елітне авто родини екскерівника Харківського обласного ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА