23:34 20.10.2023

Жовква обговорив з єврокомісаром з питань охорони довкілля реалізацію Формули миру та відповідальність за екологічні злочини

1 хв читати
Жовква обговорив з єврокомісаром з питань охорони довкілля реалізацію Формули миру та відповідальність за екологічні злочини

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква провів зустріч із єврокомісаром із питань охорони довкілля, океанів і рибальства Віргініусом Сінкевичусом, повідомила пресслужба Офісу глави держави в п'ятницю ввечері.
Зазначається, що Ігор Жовква подякував Єврокомісії за підтримку важливих для України рішень, насамперед у сфері економіки, оборони, європейської інтеграції, відновлення.
Сторони обговорили реалізацію кожного з десяти пунктів Формули миру президента Володимира Зеленського. Особливу увагу було приділено протидії екоциду в Україні та світі, що є невід'ємною частиною українського мирного плану. Було наголошено на першочерговій необхідності притягнення до відповідальності за екологічні злочини.

Крім того, Ігор Жовква та Віргініус Сінкевічус детально зупинилися на просуванні України євроінтеграційним шляхом. Співрозмовники обговорили прогрес у реалізації реформ та синхронізації законодавства України із законодавчою базою ЄС, насамперед у сфері охорони довкілля та "зеленої" енергетики. Заступник керівника Офісу президента подякував єврокомісару за особисту підтримку в наближенні України до стандартів ЄС у сфері охорони довкілля.

"Україна зробила все можливе щодо імплементації семи рекомендацій Європейської комісії та розраховує на рішення про відкриття до кінця поточного року переговорів про вступ", - зазначив Жовква.

Наприкінці зустрічі заступник керівника Офісу глави держави від імені президента України вручив Віргініусу Сінкевичусу орден "За заслуги" II ступеня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА