16:42 20.10.2023

Генпрокурор: Україна - перша в історії, яка розслідує злочини проти довкілля як воєнні

1 хв читати
Генпрокурор: Україна - перша в історії, яка розслідує злочини проти довкілля як воєнні

Україна є першою країною в історії, яка розслідує злочини проти довкілля, вчинені окупантами, як воєнні злочини, зазначає генеральний прокурор Андрій Костін.

"Ми - перші в історії людства, хто розслідує злочини проти довкілля як воєнні злочини. Ми співпрацюємо з усіма нашими партнерами", - сказав Костін у п'ятницю на пресконференції в перерві міжнародної конференції "United for justice. United for nature" у Києві.

За словами генпрокурора, міжнародні партнери допомагають українським правоохоронцям експертизами, навчанням прокурорів, слідчих, інспекторів державної екологічної служби.

"Будучи першими, ми не маємо права зробити помилку", - додав він.

Костін уточнив, що українська прокуратура почала кваліфікувати злочини проти довкілля, скоєні окупантами, саме як воєнні злочини рік тому.

"Коли ми почали концентрувати увагу на злочинах проти довкілля, ми зрозуміли, що це також злочин проти України як держави і це злочин проти нашого майбутнього, тому що, знищуючи наше довкілля, ворог намагається знищити нормальне майбутнє життя для України й українців", - зазначив генпрокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА