07:40 18.10.2023

ЗС України відповідально використовують касетні боєприпаси, які їм надали США

1 хв читати
ЗС України відповідально використовують касетні боєприпаси, які їм надали США

Українці відповідально використовують касетні боєприпаси, які США надали Збройним силам України, заявила заступниця прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх.

"Українці використовують касетні боєприпаси на полі бою відповідально, вони відстежують локації снарядів", - зазначила вона, відповідаючи на запитання щодо умов використання зброї, яку США надають для України та Ізраїлю.

Заступниця прессекретаря Пентагону також зазначила, що "Україна та Ізраїль зараз ведуть дві абсолютно різні війни. Я б сказала, що відповідальним є те, як українці використовують (снаряди - ІФ-У) на полі бою. Вони відстежують їх".

"Вони роблять це заради власної безпеки, щоб, коли вони почнуть повертати свою територію, уникнути подальших жертв серед цивільного населення, щоб уникнути будь-якого типу касетних боєприпасів, які не вибухнули. Це також і заради їхньої безпеки", - сказала Сінгх.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА