20:05 10.10.2023

Зеленський і прем'єр-міністр Румунії обговорили питання оборонної підтримки України

1 хв читати
Зеленський і прем'єр-міністр Румунії обговорили питання оборонної підтримки України

Президент України Володимир Зеленський у Бухаресті провів зустріч із прем'єр-міністром Румунії Марчелом Чолаку, під час якої сторони обговорили оборонну підтримку України та посилення двосторонньої співпраці на рівні оборонно-промислового комплексу.

Як повідомляє пресслужба глави Української держави, під час зустрічі Зеленський подякував румунському уряду за вагому практичну допомогу Україні та високо оцінив "конструктивну й дієву взаємодію на рівні виконавчої влади двох країн, зокрема підготовку першого в історії двосторонніх відносин спільного засідання урядів України та Румунії в Києві".

Окрім цього, Зеленський і Чолкаку відзначили критичний внесок України та Румунії у глобальну продовольчу безпеку та важливість реалізації домовленостей сторін щодо подвоєння обсягів транзиту агропродукції України румунською територією.

Також сторони відзначили важливість забезпечення правами представників української нацменшин у Румунії та румунської - в Україні, зокрема шляхом розвитку двосторонньої договірно-правової бази, яка враховує міжнародні зобов'язання та стандарти.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА