Інтерфакс-Україна
07:52 10.10.2023

Сили ППО знищили 27 із 36 ударних БПЛА, які атакували вночі Україну

1 хв читати

Сили ППО знищили 27 із 36 ударних БПЛА, які атакували Україну в ніч на 10 жовтня, повідомляють Повітряні сили ЗС України у вівторок уранці.
"У ніч на 10 жовтня 2023 року російські окупаційні війська атакували південь України 36 ударними БПЛА типу Shahed. Силами та засобами Повітряних сил, у взаємодії з ППО Сил оборони України, знищено 27 Shahed-131/136 у межах Одеської, Миколаївської та Херсонської областей", - ідеться у зведенні, розміщеному в телеграм-каналі ПС ЗСУ.

ОСТАННЄ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА