22:58 08.10.2023

Ізраїль вимагає, щоб ООН беззастережно засудила воєнні злочини ХАМАСу і перейшла до дій

2 хв читати
Ізраїль вимагає, щоб ООН беззастережно засудила воєнні злочини ХАМАСу і перейшла до дій

 Посол Ізраїлю в ООН Гілад Ердан заявив, що ХАМАС вчинив "кричущі, документально підтверджені військові злочини", і закликав Організацію об'єднаних націй до дій, повідомляє CNN у неділю.
"Те, що ми спостерігаємо, - це військові злочини, кричущі, варварські військові злочини", - сказав Ердан. "Убивство мирних жителів, використання заручників, відібрання дітей у матерів. Немає слів, щоб описати таку жорстокість".
"В Ізраїлю є одна єдина вимога. Військові злочини ХАМАСу мають бути беззастережно засуджені. Це неймовірне злодіяння має бути засуджено. Ізраїль повинен отримати тверду підтримку, щоб захистити себе. Щоб захистити вільний світ", - заявив посол, виступаючи перед початком засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації на Близькому Сході.
"Після Голокосту світ поклявся: "Ніколи більше", - продовжив він. "Цей самий орган, ООН, був створений на попелищі Голокосту. І все ж учора ми холоднокровно спостерігали за тим, як сотні євреїв були знищені. Це момент "ніколи більше".
"Сьогодні багато членів міжнародної спільноти підтримують Ізраїль", - сказав він журналістам. "Але якщо історія нас чогось навчила, то ми знаємо, що завтра цього може не статися", - сказав Ердан, додавши, що "в ООН, у Ради Безпеки дуже коротка пам'ять, коли йдеться про Ізраїль".

Ердан засудив ХАМАС як "геноцидну ісламістсько-джихадистську терористичну організацію", заявивши, що вона "нічим не відрізняється від ІДІЛ". Також посол наголосив, що "Ізраїль перебуває на передньому краї війни з тероризмом".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА