Інтерфакс-Україна
19:31 05.10.2023

Київрада звернулася до президента з проханням присвоїти 40 бригаді тактичної авіації назву "Привид Києва"

1 хв читати
Київрада звернулася до президента з проханням присвоїти 40 бригаді тактичної авіації назву "Привид Києва"

Київська міська рада звернулася до президента України та міністра оборони України з проханням присвоїти 40 бригаді тактичної авіації Повітряних сил Збройних сил України почесну назву "Привид Києва".

Як повідомляється на сайті Київради, таке звернення підтримали на пленарному засіданні в четвер 74 депутати. Ініціатива також була підтримана електронною петицією президенту України, яка зібрала 25 тис. 423 голоси.

За словами голови постійної комісії з культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, звернення було створене на основі ініціативи особового складу 40 бригади.

"Привид Києва" уособлює в собі всіх пілотів 40 бригади тактичної авіації, що в перші ж години вторгнення російських військ сіли за штурвали літаків і мужньо відбивали ракетні та авіаційні атаки ворога. Серед них – полковник В'ячеслав Єрко, майор Олександр Бринжала, майор Андрій Люташин, капітан В'ячеслав Радіонов, старший лейтенант Роман Пасулька, які, на жаль, не повернулися з повітряного бою. "Привид Києва" укріпив надію на те, що наші воїни є непереможними, й у цій війні український народ безперечно здобуде перемогу", - сказала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

Справжня зима зі снігом та хуртовинами йде в Україну

Сибіга: Росія не припинила бомбардування цивільних навіть на Різдво – світ має діяти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА