13:31 03.10.2023

Жолнович розраховує на запуск у всій країні системи електронного кейс-менеджменту з надання соцпослуг у 2024 році

1 хв читати
Жолнович розраховує на запуск у всій країні системи електронного кейс-менеджменту з надання соцпослуг у 2024 році

Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович розраховує, що системи електронного кейс-менеджменту з надання соціальних послуг запрацюють у всій країні у 2024 році.

"Програма електронний кейс-менеджмент - це як соціальна історія людини, приблизно така сама, як історія хвороби людини, де всі соціальні інтервенції, які з людиною відбуваються, будуть внесені, і соціальний фахівець матиме можливість за допомогою програми провести скринінг потреби людини і дуже швидко побачити ті пакети пропозиції і підтримок, які їй потрібно запропонувати. Більше того, через те, що це буде єдина центральна система, то він не зможе не запропонувати", - сказала Жолнович в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Міністр також зазначила, ця система буде ще певним запобіжником від суб'єктивізму людей, тому що вона сама формуватиме пакети відповідно до оцінки потреб людини.

На запитання, коли система запрацює у всій країні, Жолнович висловила сподівання, що це трапиться у 2024 році.

Як повідомлялося, у вересні у Вінницькій, Дніпропетровській, Полтавській та Черкаській областях розпочалося бета-тестування системи електронного кейс-менеджменту з надання соціальних послуг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА