13:27 02.10.2023

Найближчі дні в Україні будуть теплими, у середу місцями дощі

1 хв читати
Найближчі дні в Україні будуть теплими, у середу місцями дощі

В Україні у вівторок, 3 жовтня, без опадів, вітер південно-західний (на півдні та сході країни північно-західний), 5-10 м/с, повідомляє Укргідрометцентр.

Температура вночі 4-9°, у Волинській, Львівській, Закарпатській областях та на узбережжі морів до 13°; удень у всій Україні 17-22°.

У Києві 3 жовтня без опадів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 7-9°, удень близько 20°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, у Києві 3 жовтня за весь час спостережень найвища температура була +27,2°С у 1999 р., найнижча -2,1°С у 1916 р.

У середу, 4 жовтня, у західних, удень і північних та центральних областях України місцями невеликий дощ, на решті території без опадів.

Температура вночі 8-13°, у західних областях і на узбережжі морів до 16°, у східних областях 4-9° тепла; вдень 18-23°, у південній і центральних областях до 26°.

Вітер південно-західний, західний, 7-12 м/с, у західних, а вдень і в північних та центральних областях місцями пориви 15-20 м/с.

У Києві 4 жовтня без опадів, лише вдень місцями невеликий дощ. Вітер західний, південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 11-13°, удень 20-22°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок атаки БпЛА у Харкові зросла до восьми, серед них дитина - мер

Кількість постраждалих у Харкові збільшилася до чотирьох - Синєгубов

Ймовірний наступний канцлер Німеччини Мерц підтримав зусилля Стармера та Макрона щодо України

Троє цивільних постраждали через удар ворожого БпЛА у Харкові - ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 183 одиниці живої сили - Генштаб

Окупанти вдарили по багатоповерхівці у центрі Харкова, почалася пожежа - мер

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Трюдо: я підтримую Зеленського, в Овальному кабінеті він зазначив, що Путін - брехун і злочинець

Пасажиропотік через кордон напередодні весни виріс на 2,1% – дані Держприкордонслужби

Початок перемир’я має розпочатися з обміну полоненими та повернення дітей – Офіс Зеленського після саміту у Лондоні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА