Інтерфакс-Україна
19:24 14.07.2023

Міжвідомча робгрупа рекомендує спрямувати з Фонду ліквідації збройної агресії РФ 5,15 млрд грн на 139 проєктів

1 хв читати

Міжвідомча робоча група рекомендує уряду України виділити з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ близько 5,15 млрд грн на реалізацію 139 регіональних проєктів і 186,3 млн грн - на закупівлю спецтехніки, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Згідно з повідомленням, робоча група рекомендувала спрямувати кошти на відновлення 62 багатоповерхових житлових будинків, 17 об'єктів водопостачання та водовідведення, сім об'єктів теплопостачання, 29 споруд цивільного захисту, шість об'єктів для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та українців, які втратили житло внаслідок збройної агресії, тощо.

Крім того, рекомендовано виділити кошти для закупівлі екскаваторів, сміттєвозів, автовеж, самоскидів, автокранів для 49 проєктів у Донецькій, Сумській, Херсонській і Чернівецькій областях.

За даними Мінвідновлення, загалом було отримано заявок на реалізацію 530 проєктів на загальну суму понад 20 млрд грн, а також пропозицій щодо закупівлі спецтехніки для комунальних підприємств на 1,6 млрд грн.

Як повідомлялося, раніше Кабінет Міністрів затвердив виділення з Фонду ліквідації 6,6 млрд грн на реалізацію 157 проєктів у восьми областях.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 120 ворожих атак - Генштаб

Американська розвідка спростувала заяви РФ про "атаку" України на резиденцію Путіна - ЗМІ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА