08:05 11.07.2023

Байден привітав рішення президента Туреччини підтримати заявку Швеції на приєднання до НАТО

1 хв читати
Байден привітав рішення президента Туреччини підтримати заявку Швеції на приєднання до НАТО

Білий дім оприлюднив заяву президента США Джо Байдена з приводу рішення президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана щодо передання протоколу про приєднання Швеції в НАТО на ратифікацію до парламенту Туреччини.

"Я вітаю заяву, зроблену сьогодні ввечері Туреччиною, Швецією та генеральним секретарем НАТО, зокрема зобов'язання президента Ердогана передати протокол про приєднання Швеції до Великих національних зборів Туреччини для якнайшвидшої ратифікації", - ідеться в заяві Байдена.

Президент США наголосив, що "готовий працювати з президентом Ердоганом і Туреччиною над зміцненням оборони та стримування в євроатлантичному регіоні".

"Я з нетерпінням чекаю на зустріч із прем'єр-міністром Крістерссоном і Швецією як нашим 32-м союзником по НАТО. І я дякую генеральному секретарю НАТО Столтенбергу за його стійке керівництво", - наголошується в заяві.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА