Інтерфакс-Україна
11:04 29.06.2023

Колумбія має скерувати РФ ноту протесту через атаку на Краматорськ, де постраждали колумбійці, - президент

1 хв читати
Колумбія має скерувати РФ ноту протесту через атаку на Краматорськ, де постраждали колумбійці, - президент

Колумбія має скерувати дипломатичну ноту протесту РФ через поранення трьох колумбійців унаслідок російської атаки на Краматорськ, заявив президент Колумбії Густаво Петро.

"Росія напала на трьох беззахисних громадян Колумбії. Тим самим порушує закони війни. МЗС має вручити дипломатичну ноту протесту. Ми очікуємо в цілості й неушкодженості повернення до своїх домівок Серхіо, Ектора і Каталіни", - написав президент у твіттері.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що внаслідок ракетного удару по Краматорську 27 червня 2023 року постраждав відомий колумбійський письменник Ектор Абад, який перебував у місті разом із засновником організації Aquanta Ucraina ("Тримайся, Україно"), колумбійським депутатом Серхіо Харамільо та журналісткою Каталіною Гомес.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про множинне громадянство створює загрози для жителів ТОТ – правозахисники

В будинок в Солом’янському районі Києва влучила крилата ракета - глава МВС

В Києві від ворожої атаки постраждало близько 50 будинків

Прохолодна погода з короткочасними дощами збережеться в Україні найближчі два дні

Глава МВС: від ворожих ударів по всій Україні постраждали 139 осіб, з них 15 загинули, пошукові роботи тривають

Чернишов не бачить ризиків, що закон про множинне громадянство може стати поштовхом для виїзду українців за кордон

На місці ворожих ударів у Києві активно працюють два гелікоптери - МВС

Жолнович: програма субсидій на оренду житла для ВПО спіткнулась об "сірий" ринок оренди

У Києві відомо про 114 постраждалих від російської атаки, серед них 2 дитини – КМВА

Профільний комітет рекомендував Раді призначити Кравченко генпрокурором - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА