09:12 06.06.2023

У критичній зоні на правому березі Дніпра опинилися 16 тисяч осіб - голова Херсонської ОВА

1 хв читати
У критичній зоні на правому березі Дніпра опинилися 16 тисяч осіб - голова Херсонської ОВА

Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив, що приблизно 16 тисяч осіб опинилися в критичній зоні на правому березі Дніпра після підриву окупантами дамби Каховської ГЕС.

В ефірі інформаційного телемарафону він повідомив, що станом на ранок вівторка "повністю або частково затоплені" Тягинка, Львове, Одрадокам'янка в Бериславському районі, Іванівка, Микільське, Токарівка, Понятівка, Білозерка, мікрорайон Острів міста Херсона - у Херсонському районі.

"Ми розуміємо, що будуть підтоплені інші населені пункти, готові до цього", - сказав Прокудін і наголосив, що наразі організовано евакуацію жителів цих населених пунктів.

Евакуювати будуть автобусами через Херсон, Миколаїв - до Хмельницького, Одеси, Кропивницького, Києва, інших міст. На залізничному вокзалі Херсона готують евакуаційний поїзд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА