Інтерфакс-Україна
17:10 31.05.2023

ЮНЕСКО виділяє $1,5 млн на цифровізацію культурної спадщини України

1 хв читати
ЮНЕСКО виділяє $1,5 млн на цифровізацію культурної спадщини України

Надзвичайний фонд спадщини ЮНЕСКО схвалив проєкт допомоги Міністерству культури та інформаційної політики на $1,5 млн для розвитку інструментів цифровізації у сфері культурної спадщини України.

"Дуже плідна робоча зустріч із керівницею бюро ЮНЕСКО в Україні К'ярою Децці Бардескі. Обговорили конкретні кроки та виділення через спеціальний Надзвичайний фонд спадщини ЮНЕСКО $1,5 млн для якнайшвидшого впровадження технічних рішень, які дадуть нам змогу створити та розвивати сучасні інструменти для оцифрування, моніторингу та збереження української культури", - ідеться в повідомленні пресслужби Мінкультури.

Крім того, наголошується, що ЮНЕСКО вже на першому етапі, до липня 2023 року, надасть 40% необхідного технічного обладнання та програмного забезпечення для розбудови серверної інфраструктури, а також направить міжнародних консультантів, які супроводжуватимуть усі процеси, допомагатимуть у розбудові стратегії інтеграції цифрової частини культури в європейський простір.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

ППО знешкодила 31 із 51 БпЛА, зафіксовано влучання балістичних ракет та 20 безпілотників на 15 локаціях

Ворог атакував Херсонщину: восьмеро постраждалих, з них дві дитини

Окупанти за добу втратили 1090 особи та 131 од. спецтехніки - Генштаб

Сили оборони уразили ворожий військовий корабель та бурову платформу на нафтогазовому родовищі в Каспійському морі

Уже 8 жертв ворожої атаки в Одесі та 27 постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА