Інтерфакс-Україна
07:23 28.05.2023

Окупанти "привітали" киян із Днем Києва, атакувавши 40 "шахедами", усі збила ППО

2 хв читати

Російські окупаційні війська в ніч на неділю "привітали" киян із Днем Києва, атакувавши 40 "шахедами", усі збила українська протиповітряна оборона, повідомила пресслужба Київської військової адміністрації.

"Чотирнадцята повітряна атака на столицю з початку травня! Сьогодні ворог вирішив привітати киян із Днем Києва за допомогою своїх смертоносних БПЛА. Попередньо, це була наймасованіша від початку повномасштабного вторгнення атака дронами на столицю, а саме - баражуючими боєприпасами "Shahed", - йдеться в повідомленні.

За попередніми даними, силами та засобами ППО в повітряному просторі Києва знищено понад 40 "шахедів".

Як зазначається, атака відбувалася в кілька хвиль, а повітряна тривога тривала понад 5 годин.

Повідомляється, що за уточненою інформацією, унаслідок падіння уламків є жертви і руйнування в різних районах Києва.

Зокрема, у Голосіївському через збиття дронів:

- уламки влучили в 7-поверхову нежитлову будівлю, одна людина загинула, одна - госпіталізована;

- виникло займання даху одного з ТРЦ;

- виникла пожежа на території одного з будівництв;

- також було загоряння на території підприємства, загорілися склади готової продукції, руйнування на площі 1000 кв. м. , є один потерпілий.

У Печерському районі загорівся дах будинку.

У Дарницькому районі в одному з магазинів вибито шибки та пошкоджено двері.

"Інформація про постраждалих уточнюється. На всіх місцях працюють екстрені служби. Дані оперативного зведення потерпілих і руйнувань оновлюються", - сказав очільник КМВА Сергій Попко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів

Триває аудит пунктів незламності по всій Україні – О.Кулеба

На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА