Інтерфакс-Україна
11:55 27.05.2023

Міненерго: на 27 травня залишаються знеструмленими частина споживачів у 6 областях і 2 шахти

1 хв читати
Міненерго: на 27 травня залишаються знеструмленими частина споживачів у 6 областях і 2 шахти

Станом на 27 травня через ворожі обстріли залишається без електропостачання частина споживачів у шести областях і дві шахти, дефіцит електроенергії в енергосистемі відсутній.

"Ворог продовжує обстрілювати цивільну інфраструктуру прифронтових територій. Через обстріл у Донецькій області було знеструмлено 26 населених пунктів. Без електропостачання - дві шахти", - повідомило Міністерство енергетики в суботу.

Без світла залишається також частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях. Ремонтні бригади працюють там, де дозволяє ситуація безпеки.

"За добу вдалося повернути світло для 21 тисячі споживачів. Більшість із них - це абоненти в Донецькій та Запорізькій областях", - зазначили в Міненерго.

За інформацією відомства, енергетична система працює стабільно, обмеження для споживачів не плануються.

Імпорт електроенергії на поточну добу становитиме: зі Словаччини - від 60 МВт до 315 МВт, із Молдови - від 2 МВт до 307 МВт. Експорту немає.

Зі свого боку, згідно з даними сайту ENTSO-E, 27 травня зі Словаччини Україна отримає 3163 МВт-год електроенергії впродовж 16 годин із 6:00 до 22:00. Цей обсяг майже вдвічі перевищує імпортований у п'ятницю. Дані щодо Молдови на сайті ENTSO-E наразі не відображаються.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА