Інтерфакс-Україна
08:18 25.05.2023

Ворог за добу випустив 411 снарядів по Херсонщині, 4 людини постраждало

1 хв читати
Ворог за добу випустив 411 снарядів по Херсонщині, 4 людини постраждало

Російські війська за минулу добу випустили 411 снарядів по Херсонщині, чотири місцеві жителі дістали поранень, є влучання в об'єкти інфраструктури, повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

"За минулу добу противник здійснив 83 обстріли, випустивши 411 снарядів із важкої артилерії, "Градів", танків, БПЛА та авіації", - написав він у телеграм-каналі.

Місто Херсон ворог обстріляв двічі (чотири снаряди).

За словами Прокудіна, противник поцілив у житлові квартали населених пунктів області; об'єкти соціальної та критичної інфраструктури в Бериславському районі. Через російську атаку чотири людини дістали поранень.

Також очільник ОВА повідомив, що за добу з деокупованої території області евакуювали 91 людину.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів - держустанова

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії

Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі

Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА